42 673-01-25 [email protected]

Infrastruktura

Na terenie Szkoły mamy do dyspozycji pływalnie 25m, a także dwie sale gimnastyczne, siłownię, pełnowymiarowe boisko „Orlik”, dwa boiska do piłki plażowej oraz zewnętrzne boisko wielofunkcyjne.

Nasza szkoła dysponuje również własną stołówką, na której serwowane są pyszne i zdrowe posiłki.

Naszym atutem jest również przestronna, wyremontowana i dobrze wyposażona świetlica szkolna. Dzieci mają tam do dyspozycji oprócz miejsca do zabawy, pokój do cichej nauki. Świetlica dysponuje własnym rzutnikiem multimedialnym, wieloma grami planszowymi, puzzlami, klockami, piłkarzykami, materiałami plastycznymi itp.

Wszystkie sale lekcyjne dla młodszych dzieci zostały wyremontowane i dostosowane do ich potrzeb. W każdej sali lekcyjnej jest tablica multimedialna lub monitor interaktywny. Każde dziecko ma w sali swoją szafkę, w której zostawia podręczniki, żeby nie dźwigać ich w plecaku, kiedy nie jest to konieczne. Sale są duże i jasne. Z uwagi na obecną sytuację związaną z koronawirusem nie ma w salach dywanów, ale jak tylko będzie taka możliwość oczywiście dzieci będą je miały. Większość klas dla starszych uczniów, również została wyremontowana lub odświeżona. Dzieci mają szafki na podręczniki na przestronnych szkolnych korytarzach.