42 673-01-25 [email protected]

Zajęcia dodatkowe

Nazwa zajęć Termin zajęć Sala Dla klas Nauczyciel prowadzący
Szachy Wtorek 7:15-8:15 150 II i III Katarzyna Fastyn
Szachy Środa 14:00-14:45 150 I Katarzyna Fastyn
Koło gier planszowych Piątek 7:25-8:10 52 I i III Karolina Kalita
Koło plastyczne „Pędzelki i kredki” Czwartek 13:00-14:00 68 I Anna Dyk
Zajęcia czytelnicze Piątek 13:05-13:50 64 IIIB Katarzyna Turlakiewicz
Zajęcia artystyczne Środa 14:00-14:45 51 II Joanna Niedźwiecka
Koło matematyczne Środa 13:05-13:50 65 IIB i IIC Katarzyna Kostrzewska
Edukacja przez gry i zabawy Poniedziałek 12:00-12:45 66 IB Marzena Rutkowska
Zdobywcy wiedzy Czwartek 7:25-8:10 66 IB Marzena Rutkowska
Zajęcia wyrównawcze Czwartek 14:00-14:45 150 IIA Katarzyna Fastyn
Zajęcia wyrównawcze Poniedziałek 13:05-13:50 68 IC Anna Dyk
Zajęcia wyrównawcze Czwartek 12:00-12:45 51 IIB Joanna Niedźwiecka
Zajęcia wyrównawcze Wtorek 7:25-8:10 76 IA Agnieszka Skowrońska
Język polski z elementami logopedii Poniedziałek 14:00-14:45 60 Zakwalifikowani uczniowie klas I-III Anna Dyk
Koło misyjne Wtorek 14:00-14:45 52 III i IV Renata Czaja
Socjoterapia Środa 14:00-15:00 65 II i III Renata Czaja
Socjoterapia Piątek 12:55-13:55 76 I Renata Czaja
Socjoterapia Piątek 14:00-15:00 76 I i II Renata Czaja
SKS Perełki 198 Wtorki i piątki 15:00-16:00 E I-IV Agnieszka Kuczmera
Terapia ręki Poniedziałek 7:25-8:10 66 Zakwalifikowani uczniowie klas I Marzena Rutkowska
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Wtorek 7:25-8:10 66 Zakwalifikowani uczniowie klas III Marzena Rutkowska
Koło informatyczne z elementami robotyki Wtorek 14:50-16:00 218 IV-VII Zbigniew Snopek
Koło informatyczne z elementami robotyki Środa 15:45-16:30 218 IV-VII Zbigniew Snopek
Koło języka angielskiego Środa 7:25-8:10 250/258 IV Katarzyna Błasiak, Beata Wojciechowska
Chór Czwartek 14:45-16:30 266 IV-VII Aldona Danielewicz-Malinowska
Chór Piątek 14:00-14:45 266 I-IV Aldona Danielewicz-Malinowska
Koło teatralne Piątek 14:00-14:45 162 IV Natalia Błaszczyk
Koło języka polskiego Piątek 14:55-15:40 162 VII Natalia Błaszczyk
Zajęcia ruchowe z elementami tańca Poniedziałek 15:30-17:00 I-IV Agnieszka Kuczmera