42 673-01-25 [email protected]

Obiady

Poniedziałek (26.09) Wtorek (27.09) Środa (28.09) Czwartek (29.09) Piątek (30.09)
Zupa ogórkowa z ziemniakami, makaron z białym serem, masłem, cukrem i z cynamonem, kompot

Alergeny: seler, mleko, gluten

Barszcz biały z ziemniakami, ryż, filet z kurczaka z warzywami w sosie słodko-kwaśnym, kompot

Alergeny: seler, gluten, mleko

Kapuśniak ze słodkiej kapusty z ziemniakami, makaron penne, wieprzowina a’la strogonow (karczek wieprzowy, pieczarki, cebula), kompot

Alergeny: seler, gluten

Zupa fasolowa z ziemniakami, kasza jęczmienna, roladki z indyka w sosie własnym, buraki, kompot

Alergeny: seler, gluten

Zupa koperkowa z zacierką, ziemniaki, paluszki rybne, marchewka z jabłkiem, kompot

Alergeny: seler, mleko, gluten, ryba, jaja

W razie konieczności, ze względu na niedostępność planowanych produktów na dany dzień w jadłospisie mogą nastąpić niewielkie zmiany.

Informacje dotyczące zakupu abonamentu obiadowego w stołówce szkolnej

1. Wpłata za obiady dokonywana jest na konto szkoły do końca miesiąca (wpłaty dokonywane są z góry za następny miesiąc). Wyjątkiem jest wrzesień i styczeń, kiedy płatności powinny być dokonywane do 5-tego dnia danego miesiąca. Numer konta do wpłat: Bank PKO SA 45 1240 1037 1111 0011 0920 1857 tytułem: wpłata za obiady / imię i nazwisko ucznia / klasa / za miesiąc. Obecna cena jednego obiadu to:
    4,60 zł dla uczniów szkoły podstawowej
    5,20 zł dla uczniów liceum ogólnokształcącego
  2. Nieobecności dzieci na obiadach należy zgłaszać najpóźniej w tym samym dniu do godz. 8.30 poprzez wiadomość za pośrednictwem dziennika Librus na nazwisko J. Kubasiewicz lub na sekretariat.
  3. Nie będą odliczane nieobecności nie zgłoszone w sposób określony w pkt 2 lub zgłoszone po terminie.
  4. Kwota wpłaty za cały miesiąc będzie podana wiadomością w dzienniku Librus.
  5. W przypadku całkowitej rezygnacji z obiadów należy poinformować o tym sekretariat szkoły najpóźniej do dnia 20-tego miesiąca poprzedzającego składając deklarację rezygnacji (załącznik nr 2 do regulaminu stołówki szkolnej).
  6. Odliczenia za prawidłowo zgłoszone nieobecności dokonywane są przelewem na koniec grudnia (za okres wrzesień – grudzień) oraz w lipcu (za okres styczeń – czerwiec).

Regulamin stołówki szkolnej (PDF)
Deklaracja korzystania z obiadów (PDF)
Deklaracja rezygnacji z obiadów (PDF)