Sport w SP198

Rok 2024 rozpoczynamy z kolejnym sukcesami 😊 19.01.2024 na basenie 25 metrowym na Zatoce Sportu w Łodzi odbyła się II Runda Ligii Dzieci i Młodzików Sezon 2023/2024, w której uczniowie naszej szkoły trenujący na co dzień w klubie MKS JEDYNKA Łódź zaprezentowali się jak zawsze rewelacyjnie zdobywając 6🥇– 5🥈– 3🥉medale 👏👏👏
Wyniki Naszych zawodników prezentujemy poniżej
Rocznik 2011
Skłodowski Jan
1 miejsce 400m dowolny czasem 4:31.18 🥇
1 miejsce 100m motylkowy z czasem 1:07.53🥇
Sobczyk Jan
2 miejsce 100m klasyczny z czasem 1:13.56🥈
2 miejsce 100m motylkowy z czasem 1:11.01🥈
Żołądek Julia
3 miejsce 400m dowolny z czasem 5:26.15 🥉
5 miejsce 100m klasyczny z czasem 1:26.97
Gawłos Wiktor
4 miejsce 200m grzbietowy z czasem 2:40.58
4 miejsce 400m dowolnym z czasem 5:10.78
Lubicki Adam
4 miejsce 100m motylkowy z czasem 1:15.73
Rocznik 2012
Kmieć Kacper
1 miejsce 100m klasyczny z czasem 1:26.49🥇
Szczepaniak Nadia
1 miejsce 200m grzbietowy z czasem 2:47.49🥇
2 miejsce 100m motylkowy z czasem 1:22.31🥈
Kacprzak Mateusz
3 miejsce 200m grzbietowy z czasem 2:52.38🥉
Ciesielska Amelia
3 miejsce 200m grzbietowy z czasem 2:56.27🥉
4 miejsce 400m dowolny z czasem 5:41.51
Skłodowski Stanisław
4 miejsce 200m grzbietowy z czasem 2:54.02
4 miejsce 100m motylkowy czasem 1:24.54
Rocznik 2013
Miller Anita
6 miejsce 200m grzbietowy z czasem 3:21.03
Oczywiście nasze sztafety również spisały się jak zawsze na medal 👏👏👏🏊‍♂️
🥇1 miejsce 6 x 50m klasyczny (2011,2012,2013) w składzie KMIEĆ Kacper, FOLUŚNIAK Mateusz, KACPRZAK Mateusz, SOBCZYK Jan, STAWSKI Adam, SKŁODOWSKI Jan uzyskując czas 4:16.67
🥇1 miejsce 4 x 50m zmienny (2011) w składzie GAWŁOS Wiktor, LUBICKI Adam, SOBCZYK Jan, SKŁODOWSKI Jan uzyskując czas 2:09.87
🥈2 miejsce 4 x 50m zmienny (2012) w składzie KACPRZAK Mateusz, SKŁODOWSKI Stanisław, KMIEĆ Kacper, KURYŁO Oskar uzyskując czas 2:27.32
🥈2 miejsce 4 x 50m zmienny (2013) składzie ZIÓŁKOWSKA Sandra, SZULC Maja, MILLER Anita, TRZCIŃSKA Laura uzyskując czas 2:56.44
Gratulacje i podziękowania dla Wszystkich reprezentantów Naszego klubu którzy pozostawiając swoje serca w wodzie pokazali ducha walki do ostatnich metrów a tym samym zapewnili niesamowite emocje 🏊‍♂️ 👏👏👏😊
Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych zawodów i liczymy na kolejne sukcesy podopiecznych trenerów Rafała Żebiałowicza, Bartosza Olejarczyka, Piotra Pasikowskiego i Tomasza Woźnickiego!!!

W dniach 01-02.12.2023 w Warszawie odbyły się Otwarte Zimowe Mistrzostwa Warszawy w pływaniu. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności na basenie 50 metrowym. Nie da się ukryć ze wśród 600 zawodników startujących Nasi reprezentanci jak zawsze rewelacyjnie popłynęli zdobywając 3🥇– 5🥈– 3🥉medale 🏊‍♂️🏊‍♀️👏👏👏
Wyniki Naszych zawodników prezentujemy poniżej
Rocznik 2011
Skłodowski Jan
1 miejsce 50m dowolny czasem 27.44 🥇
1 miejsce 100m motylkowy z czasem 1:08.89🥇
1 miejsce 200m zmiennym z czasem 2:33.12 🥇
2 miejsce 50m klasyczny z czasem 36.74 🥈
Żołądek Julia
2 miejsce 50m klasyczny z czasem 40.47 🥈
3 miejsce 100m klasyczny z czasem 1:30.18 🥉
5 miejsce 200m klasyczny czasem 3:17.26
11 miejsce 200m dowolny z czasem 2:47.25
Badowski Olaf
3 miejsce 100m grzbietowy z czasem 1:20.43 🥉
3 miejsce 50m grzbietowy z czasem 37.37 🥉
6 miejsce 100m dowolny z czasem 1:10.03
8 miejsce 50m dowolny z czasem 32.06
Rocznik 2012
Ciesielska Amelia
2 miejsce 100m grzbietowy z czasem 1:23.46🥈
2 miejsce 200m grzbietowy z czasem 3:00.82 🥈
5 miejsce 400m dowolny z czasem 5:55.03
7 miejsce 100m dowolny z czasem 1:19.61
Skłodowski Stanisław
2 miejsce 200m zmienny z czasem 3:09.90 🥈
4 miejsce 100m grzbietowy z czasem 1:24.04
16 miejsce 50m klasyczny z czasem 47.29
16 miejsce 50m dowolnym czasem 35.14
Nasi zawodnicy w klasyfikacji najlepszych zawodników/ zawodniczek uplasowalinsie na następujących pozycjach:
w kat. 12 lat
– 2 miejsce Jan Skłodowski
– 12 miejsce Olaf Badowski
– 18 miejsce Julia Żołądek
w kat. 11 lat
– 8 miejsce Amelia Ciesielska
– 15 miejsce Stanisław Skłodowski
Ogromne gratulacje i podziękowania dla reprezentantów Naszego klubu, którzy pozostawiając swoje serca w wodzie pokazali ducha walki do ostatnich metrów a tym samym zapewnili Nam niesamowite emocje 🏊‍♂️ 👏👏👏😊
Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych zawodów i liczymy na kolejne sukcesy podopiecznych trenerów Rafała Żebiałowicza, Bartosza Olejarczyka, Piotra Pasikowskiego i Tomasza Woźnickiego!

🏀Zrobiły to !!! Koszykarki SP-198 w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2011 i młodsze ) awansowały do finału Szkolnych Mistrzostw Łodzi na r. szk. 2023/2024. Turniej rozegrano na obiektach ZSO nr 1. W pierwszym meczu minimalnie przegrały z SP 34 (29-32), potem wysoko pokonały SP-Salezjanie i SP-79. Z drugiego miejsca w grupie awansowały do finalu Mistrzostw. Warto podkreślić, że są najmłodszym zespołem wśród uczestniczek turnieju ( aż 7 dziewczynek z 4 klasy ). GRATULACJE dla zawodniczek i sztabu szkoleniowego – Anny Chodery i Agnieszki Kuczmery. 👏🥰🏀🏀🏀

🏓🏓🏓Nasi w czołówce ! W Rawie Mazowieckiej rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci /kl. I-VI/. Mimo, że Nasi rywalizowali z szóstoklasistami, świetnie się zaprezentowali. Dziewczęta z 2b sklasyfikowano na miejscu piątym, chłopcy (4a, 5b) ukończyli rywalizację lokatę niżej. Gratulacje ! 👏👍🏓🏓

3.11.2023 na basenie 25 metrowym na Zatoce Sportu w Łodzi odbyła się I Runda Ligii Dzieci i Młodzików Sezon 2023/2024, w której uczniowie naszej szkoły na co dzień zawodnicy MKS JEDYNKA Łódź zaprezentowali się jak zawsze rewelacyjnie zdobywając 4🥇– 10🥈– 2🥉medale 👏👏👏
Wyniki Naszych zawodników prezentujemy poniżej
Rocznik 2011
Skłodowski Jan
1 miejsce 200m dowolny czasem 2:11.17 🥇
1 miejsce 50m motylkowy z czasem 30.00 🥇
Sobczyk Jan
2 miejsce 100m klasyczny z czasem 1:16.82 🥈
2 miejsce 50m motylkowy z czasem 32.91 🥈
Żołądek Julia
4 miejsce 100m klasyczny z czasem 1:25.48
6 miejsce 200m dowolny z czasem 2:37.38
Lubicki Adam
4 miejsce 50m motylkowy z czasem 33.20
10 miejsce 200m dowolny z czasem 2:35.37
Gawłos Wiktor
5 miejsce 100m grzbietowy z czasem 1:18.21
8 miejsce 200m dowolnym z czasem 2:35.04
Badowski Olaf
7 miejsce 100m grzbietowy z czasem 1:18.91
Świder Lena
8 miejsce 50m motylkowy z czasem 37.52
9 miejsce 200m dowolny z czasem 2:41.62
Hetka Jagoda
9 miejsce 100m grzbietowy z czasem 1:26.45
Rocznik 2012
Ciesielska Amelia
1 miejsce 100m grzbietowy z czasem 1:21.41 🥇
5 miejsce 200m dowolny z czasem 2:45.70
Szczepaniak Nadia
2 miejsce 100m grzbietowy z czasem 1:22.84 🥈
2 miejsce 50m motylkowy z czasem 37.06 🥈
Kacprzak Mateusz
2 miejsce 100m grzbietowy z czasem 1:27.02 🥈
Kmieć Kacper
3 miejsce 100m klasyczny z czasem 1:33.69 🥉
Górecki Stanisław
4 miejsce 200m dowolny z czasem 2:44.64
9 miejsce 50m motylkowy czasem 38.69
Skłodowski Stanisław
6 miejsce 100m klasyczny z czasem 1:40.54
6 miejsce 50m motylkowy czasem 37.91
Waliński Adam
8 miejsce 100m klasyczny z czasem 1:46.23
Kuryło Oskar
10 miejsce 50m motylkowy z czasem 38.96
Rocznik 2013
Czernielewski Tymon
4 miejsce 100m grzbietowy z czasem 1:38.58
Szulc Maja
4 miejsce 100m dowolny z czasem 1:20.75
Miller Anita
4 miejsce 100m grzbietowy z czasem 1:35.61
Chojnacki Aleksander
9 miejsce 100m grzbietowy z czasem 1:44.89
Foluśniak Mateusz
10 miejsce 50m klasyczny z czasem 54.68
Trzcińska Laura
10 miejsce 100m grzbietowy z czasem 1:41.93
Ziółkowska Sandra
10 miejsce 50m motylkowy z czasem 52.38
Oczywiście nasze sztafety również spisały się jak zawsze na medal 👏👏👏🏊‍♂️
🥇1 miejsce 4 x 50m dowolny (2011) w składzie SOBCZYK Jan, LUBICKI Adam GAWŁOS Wiktor, SKŁODOWSKI Jan uzyskując czas 2:00.42
🥈2 miejsce 4 x 50m dowolny (2012) w składzie GÓRECKI Stanisław, SKŁODOWSKI Stanisław, KACPRZAK Mateusz, KURYŁO Oskar uzyskując czas 2:19.52
🥈2 miejsce 4 x 50m dowolny (2012) składzie SZCZEPANIAK Nadia, FAJKOWSKA Zofia, CHŁODNICKA Nikola, CIESIELSKA Amelia uzyskując czas 2:24.69
🥈2 miejsce 4 x 50m dowolny (2013) w składzie TRZCIŃSKA Laura, MILLER Anita, ZIÓŁKOWSKA Sandra, SZULC Maja uzyskując czas 2:38.97
🥈 2 miejsce 6 x 50m grzbietowy w składzie CHOJNACKI Aleksander, KACPRZAK Mateusz, CZERNIELEWSKI Tymon, SOBCZYK Jan, GÓRECKI Stanisław, SKŁODOWSKI Jan uzyskując czas 4:00.36
🥈2 miejsce 6 x 50m grzbietowy w składzie SZULC Maja, CIESIELSKA Amelia, MILLER Anita, ŻOŁĄDEK Julia, SZCZEPANIAK Nadia, HETKA Jagoda uzyskując czas 4:06.71
🥉3 miejsce 4 x 50m dowolny (2011) w składzie HETKA Jagoda, GÓRNIAK Dominika, ŻOŁĄDEK Julia, ŚWIDER Lena uzyskując czas 2:13.08
5 miejsce 4 x 50m dowolny (2012) w składzie KMIEĆ Kacper, GMEREK Jan, MARKWANT Franciszek, PIETRZAK Leon uzyskując czas 2:26.96
5 miejsce 6 x 50m grzbietowy w składzie ZAMOJSKI Mikołaj, PIETRZAK Leon, FOLUŚNIAK Mateusz, BADOWSKI Olaf, SKŁODOWSKI Stanisław, GAWŁOS Wiktor uzyskując czas 4:16.48
6 miejsce 4 x 50m dowolny (2011) w składzie
BADOWSKI Olaf, KRÓLAK Filip, ROSTOCKI Paweł, PRZYBYŁA Alan uzyskując czas 2:23.04
6 miejsce 6 x 50m grzbietowy w składzie TRZCIŃSKA Laura, CHŁODNICKA Nikola, ZIÓŁKOWSKA Sandra, GÓRNIAK Dominika, FAJKOWSKA Zofia, ŚWIDER Lena uzyskując czas 4:27.00
Gratulacje i podziękowania dla Wszystkich reprezentantów Naszego klubu i szkoły, którzy pozostawiając swoje serca w wodzie pokazali ducha walki do ostatnich metrów a tym samym zapewnili niesamowite emocje 🏊‍♂️ 👏👏👏😊
Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych zawodów i liczymy na kolejne sukcesy podopiecznych trenerów Rafała Żebiałowicza, Bartosza Olejarczyka, Piotra Pasikowskiego i Tomasza Woźnickiego!

Strona: