Konkurs plastyczny 30. Finału WOŚP

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym Finałowe serduszko WOŚP!

Narysuj, namaluj, po prostu stwórz pracę związaną z tematem “Finałowe serduszko WOŚP”. Forma i technika wykonania jest dowolna. Nie można wykorzystywać gotowych materiałów graficznych WOŚP (np. drukować i wklejać gotowych grafik). Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych z rejonu działania Sztabu (osiedla Widzew, Janów i Olechów).

Konkurs jest podzielony na dwie kategorie wiekowe względem klas: I-IV i V-VIII. Spośród wszystkich zgłoszonych prac zostanie wyróżnionych przez Sztabową komisję 10 prac (po 5 z każdej kategorii wiekowej). Następnie wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na stronie internetowej Sztabu i w dniu 26 stycznia o godzinie 12:00 rozpocznie się internetowe głosowanie, które potrwa do północy 29 stycznia. Wyniki wraz z najlepszymi pracami zostaną zaprezentowane na żywo w dniu finału podczas koncertów organizowanych przed siedzibą naszego Sztabu. Dla osób, które dostaną się na podium konkursu przygotowaliśmy specjalne finałowe nagrody.

Termin nadsyłania prac: do 21 stycznia.

Regulamin konkursu: https://link.zso1lodz.pl/VXYWMd1ES1

Prace należy przesyłać korzystając z formularza na stronie internetowej Sztabu wosp.zso1lodz.pl w sekcji Wydarzenia.

Administrator     21 grudnia 2021