Podsumowanie współzawodnictwa Szkół za rok 2022/2023

Na początek roku szkolnego miło nam poinformować, że Miejski Szkolny Związek Sportowy podsumował współzawodnictwo Szkół za rok 2022/2023. W relacji Igrzysk Młodzieży (kl.VII-VIII) Nasza Szkoła została sklasyfikowana na m. 4 w stawce 69 szkół. Startowaliśmy tylko 1 oddziałem. W Igrzyskach Dzieci (kl. I-VI) w gronie 91 szkół zajęliśmy 11 miejsce (startowaliśmy bez klas szóstych). Sportowcy SP-198 mieli wiele wspaniałych osiągnięć ! M.in. koszykarki w relacji IMS były najlepsze w Łodzi, województwie oraz 4-te w Polsce (koszykówka 5×5), i 6-te (kosz. 3×3). Tenisiści stołowi wygrali Mistrzostwa Łodzi w relacji Igrzysk Dzieci. Także inne dyscypliny wniosły sporo pkt do klasyfikacji ! GRATULACJE dla młodych sportowców i trenerów.

Agnieszka Skowrońska     12 października 2023