Międzynarodowy Dzień Tańca

Muzyka, taniec i ruch towarzyszą naszym uczniom niemal codziennie.

Jednak to 29 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Tańca, który świętowaliśmy w naszej szkole.  Z tej okazji mieliśmy przyjemność gościć Klub Sportowy Czarne Stopy, który zaprezentował w stylu Hip Hop.

Uczennice naszej szkoły Gabriela Matyszczak i Nikola Chłodnicka reprezentowały Klub Sportowy DNA Jazz  i zaprezentowały się w tańcu współczesnym i jazzowym (lyrical jazz i broadway jazz).

Swoje umiejętności i pasje do tańca pokazały również uczennice naszej szkoły Varvara Dosiak, która pokazała nam, czym jest gimnastyka artystyczna. Liliana Koźlik i Aleksandra Sosna swoje umiejętności zaprezentowały w tańcu hip hop i disco dance. Tak oto poznaliśmy skrawek tanecznego świata.

Wszyscy tego dnia byli wyjątkowo „roztańczeni”, gdyż w ciągu długich przerw towarzyszyła nam skoczna muzyka. Wspólna zabawa wprowadziła całą szkołę w radosny nastrój. Ciekawe jak będziemy świętować Dzień Tańca w przyszłym roku? 🙂

Agnieszka Skowrońska     15 maja 2023